Stypendium to nie tylko pieniądze – sprawdź dodatkową ofertę

Przedstawiamy ofertę skierowaną do stypendystów pomostowych. Zachęcamy do zainteresowania się propozycją dodatkową która m.in. umożliwia rozwój siebie, swoich umiejętności komunikacyjnych oraz np. artystycznych czy technicznych. A wszystko za przyczyną programu PROJEKTOR – wolontariat studencki, który umożliwia spełnianie siebie a dodatkowo poznanie mnóstwo ludzi o podobnych zainteresowaniach. A żeby tego było mało biorąc udział w programie PROJEKTOR masz możliwość wyjazdu na staż do Stanów Zjednoczonych. Jeszcze się zastanawiasz? Brzmi skomplikowanie i tajemniczo? To sprawdź ofertę programu i działaj!

Program funkcjonuje na terenie całej Polski. Jeśli jesteś studentem w Warszawie, Poznaniu, Lublinie czy Rzeszowie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami.

Dodatkowe informacje w załączonym liście od Prezes Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości która jest realizatorem programu który został zainicjowany w 2003 roku przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności.

Oferta Projektora dla Stypendystów Pomostowych