Stypendia Pomostowe – Rozwiń skrzydła z PSP i zdobądź 7000 PLN na I rok studiów

Matury A.D. 2022 ogłoszone. Dla wielu maturzystów to czas planowania dalszej nauki.   Nasza Fundacja, wzorem lat ubiegłych udziela rekomendacji maturzystom, dzięki którym można uzyskać stypendium w kwocie aż 7000,00 PLN.

W ramach Programu Stypendiów Pomostowych zapraszamy maturzystów 2022 mieszkających na terenie powiatu sandomierskiego, tarnobrzeskiego i stalowowolskiego oraz byłych uczestników projektów Programu „Równać Szanse” zrealizowanych na  terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małopolskiego.

Aby uzyskać stypendium ważne jest, aby wykazać się:

• zamieszkiwaniem w miejscowości do 20 tys. mieszkańców,
  • mieć dobre wyniki na maturze,
  • dochody w rodzinie muszą być nie wyższe niż wskazane w Regulaminie Programu Stypendialnego,
  • wykazać się aktywnością społeczną/obywatelską w czasie nauki w szkole średniej – należy złożyć wniosek o udzielenie rekomendacji do Fundacji Fundusz Lokalny SMK (do poprania na: fundacjasmk.pl)

Więcej informacji, oraz zasady formalne ubiegania się o stypendium PSP znajdują się na stronie www.fep.lodz.pl oraz www.stypendia-pomostowe.pl

WNIOSEK O REKOMENDACJĘ

Stanisław Baska