SPOŁECZNIK ROKU NEWSWEEKA – ZGŁOŚ I GŁOSUJ NA SPOŁECZNIKÓW 2017!

We wrześniu 2017 r. rozpoczęła się dziewiąta edycja konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Konkurs promuje osoby, które są aktywne, biorą sprawy we własne ręce, działają na rzecz innych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2017 r. Sylwetka i działalność laureatów zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika „Newsweek Polska”.

Wnioski zgłoszeniowe wraz z regulaminem będą do pobrania na stronie internetowej Akademii Rozwoju Filantropii www.filantropia.org.pl jak również na stronie www.spolecznikroku.newsweek.pl. Wnioski z nominacjami można będzie przesyłać drogą elektroniczną od 1.09.2017 r. do 30.09.2017 r. (włącznie) na adres spolecznikroku@filantropia.org.pl

Partnerem Głównym Konkursu o tytuł Społecznika Roku” Tygodnika „Newsweek Polska” jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.