Ruszamy po raz 4!

Festiwal Miasto Młodych Artystów 2016

Zgłoś swój udział, nagrody czekają!

W dniach 21-24  lipca 2016 r. będzie miała miejsce kolejna, czwarta już odsłona Festiwalu Miasto Młodych Artystów, organizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny SMK wraz z partnerami. W tym roku są już nimi: Urząd Miasta i Gminy Nowa Dęba iSamorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie. Jednocześnie zapraszamy stowarzyszenia, instytucje kultury, animatorów kultury i wszystkich chcących włączyć się w organizację.

W poprzednich dwóch Festiwalach sandomierskich i jednym koprzywnickim zaprezentowało się ponad 400 młodych artystów, którzy wygrali 10 stypendiów artystycznych i 24 granty rozwojowe w łącznej kwocie 50 tys. zł. Miejscem tegorocznego Finału będzie Nowa Dęba.

Festiwal skierowany jest do wszystkich młodych artystów w wieku 13-25 lat, mieszkających na terenie powiatów: sandomierskiego, stalowowolskiego lub tarnobrzeskiego,  dla których, przygotowaliśmy jak co roku siedem konkursowych scen artystycznych z takich dziedzin jak film, fotografia, literatura, muzyka, taniec, teatr i sztuki plastyczne. Spośród nich uczestnicy wybierają jedną, preferowaną przez siebie dziedzinę twórczości artystycznej.

Na laureatów tradycyjnie czekają atrakcyjne nagrody, Granty Rozwojowe dla laureatów każdej ze scen (1000 zł. dla artysty indywidualnego lub 2000 zł. dla zespołu) oraz Stypendia Artystyczne w kwocie 2000-3000 zł.)

Zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego przyjmujemy drogą elektroniczną  do 10 lipca 2016 r., do godz. 18. na adres: fundacjasmk@gmail.com

Poza tym należy dostarczyć materiał promujący artystę/zespół i ich twórczość. Materiał ten może my zamieścić na naszej stronie w zakładce: Festiwal Miasto Młodych Artystów.

Oczywiście uczestnicy Scen: Filmowej, Fotograficznej, Literackiej i Plastycznej dostarczają prace odpowiedni wcześniej.

Wszystkie terminy i szczegółowe informacje o poszczególnych  Festiwalowych Scenach zawiera regulamin.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Koćmierzów 2