Rada Fundacji – krótkie podsumowanie

Już jest, już jest nowa przewodnicząca Rady Fundacji. 12 lipca na obradach Rada Fundacji Fundusz Lokalny SMK wybrała ze swojego grona koleżankę Beatę Kaczmarzyk na przewodniczącą Rady Fundacji na lata 2018-2023. Beata jest 3 przewodniczącą Rady. Wcześniej funkcję tę pełniła k. Genowefa Samołyk i k. Piotr Pastuła. Beata jest fundatorką Fundacji i animatorką społeczną w swojej gminie Gorzyce, a aktualnie w Grębowie. Poza tym jest przedsiębiorcą.

W imieniu zarządu Fundacji życzymy satysfakcji z nowej roli. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasową pracę na stanowisku przewodniczącego Rady koledze Piotrowi. Dla przypomnienia wiceprzewodniczącym  Rady pozostał kolega Damian Laskowski – zaleszański przedsiębiorca, który z Fundacją a wcześniej z SMK „Wolni od Uzależnień” jest od samego początku.

Posiedzenie przyniosło też nowe uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego i finansowego za 2017 r., zmiany w statucie, które pozwolą uruchomić dodatkowe i JEDYNE TEGO TYPU W REGIONIE wsparcie dla lokalnych organizacji  oraz akceptację wstępnego  planu działania na 2019 r. Zapraszamy zainteresowanych do lektury.

Cieszy nas liczba 379,283.03 PLN (przychody za 2017 r) ale jeszcze bardziej nasze działania i nowe „kamienie milowe” oraz współpraca lokalna, która pozwala nam rozwijać nasze pasje i czynić to co jest społecznie użyteczne.