Pysznica zdecydowanie Działa Lokalnie!

Jak widać nasi beneficjenci z Pysznicy – SWAL i Państwo Smaliszowie ostro zabrali się do pracy. Mamy już pierwsze efekty. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej w Gminie Pysznica przygotowało plakaty informujące o rozpoczęciu swojego przedsięwzięcia. Przypomnijmy, projekt pod nazwą ?Wszyscy jesteśmy drużyną? przewiduję organizację rodzinnej akademii sportowej, a także stworzenie pieszo ? rowerowej mapy okolicy.

Nie próżnuje także grupa Państwa Smaliszów. W ramach projektu ?Piknik rodzinny z tradycja i historią? nasi Beneficjenci zamierzają już 26 czerwca zorganizować imprezę, w czasie której odbędzie się m.in. wycieczka do miejsc związanych z lokalną historią, zwiedzanie stadniny koni w Kochanach, a jako uwieńczenie całości – piknik i spotkanie z artystą, przede wszystkim wspaniałym rzeźbiarzem ale i jednocześnie gospodarzem biesiady, Panem Stanisławem Popkiem.

My ze swej strony gorąco dopingujemy obie grupy, trzymamy mocno kciuki i życzymy słonecznej pogody na 26 czerwca 🙂

Opracował:
Krzysztof Kukiełka