POLITECHNIKA RZESZOWSKA 7 MAJA – STANIE SIĘ CENTRUM INFORMACJI NA TEMAT ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Fundacja również przyłącza się do zaproszenia i z chęcią upowszechnia spotkania mające na celu poprawić jakość życia. Poniżej przedstawione zostaje zaproszenie na konferencję w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Witam,

w imieniu Starosty Stalowowolskiego Janusza Zarzecznego oraz Prezydenta Stalowej Woli – Lucjusza Nadbereżnego, zapraszam Państwa na konferencję w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”, która to odbędzie się w dniu 7 maja 2015 r. w budynku Politechniki Rzeszowskiej, przy ul. Kwiatkowskiego 4 w Stalowej Woli, w godzinach 10:00-14:00.

Dlaczego warto przyjść? Jeśli działasz w organizacji lub stowarzyszeniu korzystającym z Funduszy Europejskich, przyjdź pochwal się nam swoim projektem. Jeżeli planujesz korzystać z Funduszy Europejskich w nowej perspektywie finansowej 2014-2020, przyjdź i dowiedz się jak to zrobić. Zapraszamy na konferencję podsumowującą dokonania zakończonej już perspektywy finansowej 2007-2013 oraz wprowadzającą w nową perspektywę finansową 2014-2020. Po jej zakończeniu będzie możliwość skorzystania z indywidualnych porad u doradców pracujących na co dzień w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich, na temat tego jak pozyskiwać środki oraz jak rozliczać gotowe już projekty. Dni Otwarte to również okazja do zaprezentowania szerokiemu gremium działalności swojej organizacji. W tym celu przygotujemy stanowiska, na których będzie można pokazać się mieszkańcom Stalowej Woli i całego Powiatu Stalowowolskiego. Organizacjom posiadającym swój namiot reklamowy zapewniamy miejsce na parkingu, na świeżym powietrzu. Natomiast organizacjom, które takiego namiotu nie posiadają zapewnimy stanowisko w holu Politechniki. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Koordynatorem – Moniką Trela, nr tel. 15 643-34-21, e-mail: mtrela@stalowawola.pl i podanie do 5 maja 2015 r. do godziny 15:30 zapotrzebowania na miejsce, stoliki i krzesła oraz potwierdzenie udziału.