OPEN THE EYES – SZKOLENIE

W dniu 9 lutego, prezes Fundacji FFL SMK uczestniczył w szkoleniu realizowanego w ramach projektu „Open the Eyes” finansowanego ze środków V4 Community Foundation Maturity Program. Projekt realizowany jest przez polską sieć federacji funduszy lokalnych.

Wśród poruszanych tematów było:

•Zarządzanie kapitałem żelaznym, prowadzący: dr Tomasz Perkowski (Fundacja na rzecz Nauki Polskiej)

•Komunikacja i marketing w NGO , prowadzący Paweł Łukasiak (Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce)

•Crowdfunding i crowdsourcing, prowadząca: Marzena Kacprowicz (Fundacja Dobra Sieć)

Bezpośrednio po szkoleniu odbyło się Walne Zebranie Federacji Funduszy Lokalnych w Polsce, w którym, w charakterze „przypatrującego się gościa” również uczestniczyliśmy. Członkowie Federacji podtrzymali zaproszenie zaadresowane do naszej Fundacji o wstąpienie do tej sieci współpracujących i wiodących organizacji pozarządowych w Polsce.