Młodzież czaruje dalej… spotkania informacyjne Równać Szanse

Pomimo, iż od świętokrzyskiej konferencji programu „Równać Szanse” minęło już ponad jeden miesiąc nadal czarujemy pomysłami młodzieży, która w poprzednich edycjach Regionalnego Konkursu Grantowego urzekła komisję swoimi działaniami.

Aby nie spocząć na laurach zachęcamy do udziału w tegorocznym konkursie i organizujemy spotkania lokalne. Byliśmy już w bibliotece w Opatowie, Staszowie, Brodach. Dziękujemy organizatorkom za zaproszenie nas i sąsiadujące biblioteki, instytucje i organizacje. Bardzo nam się podoba, iż chcemy dyskutować o animacji i wsparciu działań młodzieży razem z innymi partnerami.

Już niedługo spotkanie lokalne organizowane przez UG w Bejscach.

A my zapraszamy do konkursu RKG 2019. Ruszmy 7 sierpnia. We wrześniu informacja, szkolenia i doradztwo organizowane przez Fundację. Zapraszamy również w do szkoleń regionalnych organizowanych przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży: 14 września – Rzeszów, Wrocław, Warszawa; 21 września – Kraków, Poznań. Szczegółowe informacje – www.rownacszanse.pl