Młodzi Gniewni 2016

Na koniec roku mamy miłą niespodziankę dla młodych gniewnych w gminie Zaleszany. Fundacja, we współpracy z samorządem Gminy Zaleszany przystępuje do 3 młodzieżowych akcji.

Na początek uruchamiamy konkurs na doposażenie istniejących świetlic młodzieżowych lub zbudowanie nowego klubu eMKA (Młodzieżowy Klub Aktywności). Dla zainteresowanych czeka mini konkurs, który dla zwycięzców oznacza uzyskanie dotacji w  kwocie 2000 PLN na doposażenie świetlicy młodzieżowej. Dla młodzieżowych inicjatyw czeka zaś grant 1000 PLN. Wniosek i regulamin w załączeniu. Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada.

Równolegle ruszamy z debatami młodzieżowymi prowadzonymi metodą debat oxfordzkich. Działanie zaadresowane do wszystkich 3 gimnazjów. W tym roku finał debat połączony będzie ze szkoleniem wyjazdowym. Wyjazd (nagroda  dla zwycięskich drużyn gimnazjalnych) planujemy zorganizować w okolice Myślenic (do naszej partnerskiej, małopolskiej organizacji) w okresie 15-20 grudnia.

Załączniki:

Regulamin konkursu, wniosek WWT 2016 WWT 2016 – w zakładce dokumenty