ZAPRASZAMY PO MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE DO LUBLINA

W imieniu Fundacji Fundusz Lokalny SMK oraz partnerów: Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Gminy Jabłonna, Fundacji Nowy Staw, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Lublinie oraz Centrum Spotkania Kultur serdecznie zapraszamy na Lubelską Regionalną Konferencję Programu “Równać Szanse” MŁODZIEŻOWE INSPIRACJE

kiedy: 14 czerwca 2018 roku

gdzie: w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Pracujesz z młodzieżą? Mieszkasz na wsi lub w małym mieście? Masz pomysł jak sprawić, by młodzież z twojej miejscowości miała lepszy start w dorosłe życie? Brakuje ci umiejętności, by go zrealizować? A może szukasz środków na projekty realizowane przez młodzież? Jeżeli na co najmniej jedno z tym pytań odpowiadasz “tak”, program “Równać Szanse” jest dla ciebie!

tel.: 602 780 301, 531 586 222
e-mail: rownacszanselublin@gmail.com
fundacjasmk@gmail.com
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży
Gmina Jabłonna
Fundacja Nowy Staw
Centrum Wolontariatu w Lublinie
Centrum Spotkania Kultur
Patronat honorowy nad konferencją objął
Marszałek Województwa Lubelskiego

Odbiorcy konferencji?

Konferencja jest dla wszystkich tych, którzy mieszkają w małych miejscowościach i chcą działać z młodymi ludźmi. Konferencja organizowana jest z myślą o bibliotekach, ośrodkach kultury i organizacjach pozarządowych, a także grupach nieformalnych, które mają pomysły na projekty młodzieżowe, ale brakuje im środków lub umiejętności, by je realizować, oraz o tych, którzy chcieliby działać, ale szukają inspiracji.

Obecność na konferencji pozwoli ci:

• zapoznać się z założeniami Programu Równać Szanse,
  • poznać najlepsze projekty oraz organizacje i instytucje wyróżniające się w realizacji Programu,
  • spotkać liderów społecznych działających z młodzieżą i dla młodzieży,
  • wziąć udział w dyskusji na temat możliwości rozwijania inicjatyw młodzieżowych w lokalnym środowisku,
  • dowiesz się więcej o tym z jakimi barierami spotykają się młodzi ludzie i jak można je zwalczać,
  • poznasz sposoby motywowania młodzieży i realizacji wspólnych inicjatyw,
  • zainspirujesz się do podjęcia działań dla młodzieży w twoim środowisku!
Podkarpacka Konferencja Równać Szanse - Rzeszów 2017
Liderzy o Programie