Jeden procent na Wisłę czy na Dworek?

Jako Organizacja Pożytku Publicznego już od kilku lat rozpoczynamy kolejny rok akcją promocyjną 1%. Rok 2020 dla Fundacji przyniósł spore zmiany i kolejne wyzwania.

Fundacja Fundusz Lokalny SMK z dniem 30 grudnia 2019 r. w drodze darowizny (Nr Aktu Notarialnego:10.525/2019) otrzymała Dwór Horodyńskich w Kotowej Woli. Zabytek wymaga kontynuacji prac budowalnych. Założeniem na 2020 r. jest pełna rekonstrukcja stropu nad piwnicami. Naszym marzeniem jest aby w 250 lat od jego wybudowania, w 2024 r. zakończyć wszystkie prace budowlane. Prosimy o przekazywanie swojego 1% od podatku. Całość zebranych środków przeznaczymy na remont Dworu. Nasz cel szczegółowy to „Dwór Kotowa Wola”.

Kolejnym wyzwaniem dla Fundacji SMK jest wsparcie Partnerstwa Napędzani Wisłą. Prężnie działającej grupy na rzecz promocji tradycji wiślanych. Zachęcamy wszystkich sympatyków do przekazania 1% na cel Wisły. Aby to zrobić należy wpisać w deklarację PIT: „Dla Wisły”.

Masz swój cel? Zachęcamy do dołączenia do Fundacyjnej Grupy OPP lub wsparcia współpracujących z nami organizacji i grup, które realizują ciekawe działania społeczne.

Przystąp do Fundacyjnej Grupy OPP lub wybierz działania naszej Fundacji lub współpracujących z nią organizacji – wspieraj Swoim 1% lokalne inicjatywy. Bo „Jeden może dużo”.

Zapraszam
Stanisław Baska