Co się dzieje w Gminnych Klubach Seniora?

W Klubach Seniora praca wre! Na pochmurne dni seniorki przygotowały sobie piękne miękkie poduchy. Dwustronne, wypełnione kulką silikonową w sam raz na wakacyjny odpoczynek.

Kolejne prace to niesamowite Ikony. W grupach 12 osobowych, po trzy spotkania pod okiem instruktorki rękodzieła Anny Chruściel, napisały Panie ikony św. Rodziny, Maryi, Jezusa. Efekty prac  urocze i zniewalające.

Seniorki wykonywały również wakacyjne wianki na drzwi, oraz udzielały wywiadów o tradycjach wigilijnych.

A co jeszcze? Wycieczka. Jednodniowy wyjazd do Pałacu Zamoyskich w Kozłówce oraz Nałęczowa. W promieniach słonka i z uśmiechami na twarzach nasze Seniorki podziwiały park, mieszkające w nim pawie oraz przepiękne wnętrza pałacowe.