6 grudnia – jedno spotkanie, wiele powodów do świętowania

Już 6 grudnia 2017 odbędą się Mikołajki dla Seniorów. A przy tym wiele powodów do wspólnego świętowania. Zapraszamy osoby związane z Fundacją lub które chcą poznać nas i przyłączyć się do działań. Mikołajki odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaleszanach o godzinie 15:00. Organizatorem jest Stowarzyszenie Rodzin DAR, Ośrodek Pomocy Społecznej w Zaleszanach, Wójt Gminy Zaleszany oraz Fundacja SMK. W planie spotkania znalazł się występ grupy teatralnej, podsumowanie projektu zrealizowanego w ramach Działaj Lokalnie przez Stowarzyszenie Rodzin DAR pn. „Twoje życie może stać się darem”, Gala Stypendialna „MŁODZI GNIEWNI” – podczas której wręczymy stypendia naukowe oraz artystyczne dla naszej lokalnej młodzieży. A na koniec posłuchamy występu muzycznego w wykonaniu młodzieży z gminy Zaleszany.

Dodatkowa informacja i potwierdzenie udziału prosimy kierować do p. Anny Bizoń na adres:
annabizon@o2.pl, lub tel. (+48) 666 017 780